Стрес не встоїть перед жартами, сміхом та почуттям гумору

Нові дослідження учених: подолати тривожні стани допоможуть хихоньки та хаханьки.

Регочите ви з коміксу, який прочитали в інтернеті, або тихо хихикаєте з фото друга в соцмережах - ви автоматично скорочуєте вплив стресу на ваш організм. Учені найбільшого медичного центру - клініки Майо - провели нове успішне дослідження.

Отже, хороший сміх не тільки полегшує розумове навантаження, а й практично спричиняє фізичні зміни у вашому тілі.

Сміх здатен стимулювати багато органів людини

Сміх збільшує споживання багатого на кисень повітря, стимулює роботу серця, легень і м'язів, а також збільшує виробленн ендорфінів.

Заразливий сміх розпалює і потім охолоджує вашу реакцію на стрес, і це може збільшити, а потім знизити частоту серцевих скорочень і кров'яний тиск. Результат? Хороші, розслаблені відчуття.

Сміх також здатен стимулювати кровообіг і сприяти розслабленню м'язів, які можуть допомогти зменшити деякі фізичні симптоми стресу.

Краще тільки попереду, адже сміх - це не просто ліки від стресу, що швидко діють. Він ефективний і в довгостроковій перспективі.

Сміх здатен:

Посилити імунну систему. Негативні думки проявляються в хімічних реакціях, які можуть впливати на організм, спричиняючи більший стрес і знижуючи ваш імунітет. Навпаки, позитивні думки можуть фактично випустити нейропептиди, які допомагають боротися зі стресом і потенційно серйознішими захворюваннями.

Послабити біль. Сміх може полегшити біль, змушуючи організм виробляти свої власні природні знеболювальні.

Поліпшити почуття гумору. Боїтеся, що у вас слаборозвинене почуття гумору або воно як таке взагалі відсутнє? Немає проблем. Гумору можна навчитися, і це набагато простіше, ніж ви думаєте.

Як поліпшити почуття гумору

Гумор у пріоритеті. Знайдіть декілька простих предметів, таких як смішні фотографії та повідомлення від друзів, комікси, які змусять вас посміятися. Потім повісьте їх на видному місці вдома або на робочому місці. Тримайте смішні фільми, книги, журнали або комедійні відео під рукою, коли вам потрібно додаткове підвищення гумору. Або частіше заходьте на сайт "Йоду".

Сміх у свій бік. Знайдіть спосіб посміятися зі своїх власних ситуацій і спостерігайте, як ваш стрес починає зникати. Навіть якщо це спочатку здається вимушеним, тренуйтеся сміятися.

Діліться сміхом. Візьміть за звичку проводити час із друзями, які змушують вас сміятися. А потім - послуга за послугу: поділіться кумедними історіями або жартами з оточенням.

Жарт можна і піддивитися. Перегляньте свою бібліотеку жартів і додайте в свою скарбничку гумору пару-трійку смішних висловлювань, якими можна поділитися з друзями.

Знай що не смішно. Не смійтеся за рахунок інших і з інших. Використовуйте всі сили, щоб відрізнити хороший жарт від поганого або образливого.

Сміх - найкращі ліки, тому починаймо прямо зараз

Підніміть куточки рота вгору, а потім спробуйте розсміятися, навіть якщо це буде трохи вимушено. Щойно ви посмієтеся, усвідомте, як ви почуваєтеся. Ваші м'язи стали менш напруженими? Ви почуваєтеся розслабленішими або життєрадіснішими? Це природне диво сміху на роботі.

Матерiали по темi
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Anna Sichova
Хорошие рекомендации, спасибо. Мне, например, комедии помогают поднять настроение и немного забыть о проблемах. Ну и еще вдобавок Витанго принимаю, чтоб избавиться от стресса и успокоиться. Нервная система приходит в порядок довольно быстро.
26 січ 2020 р., 14:38
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту