Студія "Квартал 95" переказала 500 тисяч гривень на допомогу українським лікарям

Фото: прес-служба "квартал 95"
А ще 29 травня відбулись зйомки нового концерту гумористів. Звісно, без глядачів.

Студія "Квартал 95" долучилась до благодійного марафону "Ти не один" від каналу "1+1" та переказала на допомогу медикам 500 тисяч гривень. 

Також у студії був розроблений новий формат зйомки концерту
"Вечірнього Кварталу" просто неба, що дозволив би зібрати глядачів, дотримуючись усіх вимог карантину. Глядацька зала мала перетворитися на кінодром, а глядачі - дивилися б концерт зі своїх автівок, з кожного автомобіля мав би здійснитися благодійний внесок на рахунок Української Біржі Благодійності. Але погодні умови не дозволили здійснити задумане.

"Тому попри те, що зйомки концерту відбулися 29 травня без глядачів в палаці "Україна", студія "Квартал 95" зробила свій внесок на допомогу медикам та перерахували 500 тисяч гривень. До речі, і ви можете підтримати проект – доєднуйтеся!", - зазначив актор Євген Кошовий.

Відомо, що в рамках благодійного музичного марафону "Ти не один" було зібрано 2 011 210 гривень на закупку індивідуального захисту для українських медиків, які борються з коронавірусом. На зібрані кошти вже придбали захисні костюми, кожний з яких має відповідний сертифікат європейського зразка, спеціальні медичні рукавички з високими манжетами, медичні маски та медичні захисні комбінезони багаторазового використання. Наразі понад 30 медичних закладів країни вже отримали допомогу. Але благодійний збір продовжили, долучитись можна, перейшовши за посиланням.

Прем`єру нового концерту побачимо 6 червня. У зйомках взяли участь багато зірок, серед яких MONATIK, Світлана Тарабарова, Сергій Бабкін, Катерина Кухар з Олександром Стояновим. Жарти, як завжди, на актуальні теми у політиці та про коронавірус.

Фото: прес-служба "Квартал 95"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту