Студія "Квартал 95" зніме чотири фільми для каналу "Україна"

Сцена зі зйомок "18-річного олігарха". Фото: "Квартал 95".
Зйомки комедійної мелодрами "18-річний олігарх" вже розпочалися у Києві.

У Києві стартували зйомки 4-серійної комедійної мелодрами від студії "Квартал 95" – "18-річний олігарх". Це перший з чотирьох телефільмів, які студія знімає для каналу "Україна" у 2020 році.

У центрі сюжету - життя 45-річного олігарха, яке руйнується в одну мить, коли він дізнається про зраду дружини і серйозні проблеми зі здоров'ям. Головний герой вирішує передати свою компанію, а заодно і майно, позашлюбній 18-річній доньці. Правда, бізнесмена очікують "невеликі" перепони - зі своєю дочкою він досі не знайомий, і живе вона у глухому селі. Тож у головного героя є всього місяць, аби знайти спільну мову з донькою і зберегти компанію, яку вже хочуть привласнити його ж бізнес-партнери.

Головні ролі в проекті виконують Іван Оганесян та Ірина Гришак. Також в серіалі грають Лілія Ребрик, Катерина Гулякова, Дмитро Сарансков та інші. 

Зйомки 4-серійного фільму пройдуть в липні в Києві та Київській області.

Продюсери - Борис Шефір, Валерія Ткачук, Сергій Демидов, Олександр Божков, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук.

Фото: Квартал 95.

"Спочатку це була пропозиція каналу, який хотів побалувати свою аудиторію чимось новеньким. І хоча наша студія в основному спеціалізується на комедіях, в інших жанрах нам також завжди цікаво проявляти свій потенціал. До того ж, це далеко не перша наша спроба поєднати декілька жанрів в одному. До речі, ми плануємо, що весь цикл з чотирьох телефільмів зніматиме один режисер - Андрій Сілкін. Саме він працював над першим нашим серіалом для "України" – "Сім'я на рік" - який з успіхом пройшов в телеефірі наприкінці минулого року", - прокоментував керівник студії "Квартал 95" Борис Шефір.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту