Створено новий додаток для знайомств, який розмиває фото людини, якщо у вас не співпадають інтереси

Фото: smoredate.com
S`more мріє заохотити користувачів концентруватися не на зовнішності, а на особистості.

Принцип роботи нового додатку S`more – такий самий, як і у Tinder, що призначений для романтичних знайомств та побачень. Однак у новому додатку ви будете бачити лише розмиті та нечіткі фото своєї потенційної пари. Як пише dailymail.co.uk, ви не зможете чітко роздивитися хлопця чи дівчину, допоки не вивчите захоплення людини та її інтереси.

Чим більше захоплень чи просто якостей вашої потенційної пари вам сподобаються (для цього треба клікати на відповідну піктограму), тим чіткішою ставатиме світлина.

Піктограм у кожному профілі – безліч: починаючи від місця навчання/роботи, поточного настрою і закінчуючи знаком зодіаку, кольором очей та улюбленою музикою. Тож шансів, що ви виберете ті, що вам подобаються, а фото стане чітким – досить багато.

"Якщо ви дійсно хочете з кимось познайомитися, ми пропонуємо перестати судити про зовнішність до того часу, поки ви не складете загальне враження про особистість. Ми вважаємо, що краса проявляється у тому, як ви ставитеся до інших", - кажуть розробники.

S`more поки має версію лише для iOS, яку планує запустити вже до кінця року. Спочатку – на території США. 

Фото: smoredate.com
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту