Створено нову хоррор-гру на виживання за мотивами Чорнобиля (відео)

Photo by Ilja Nedilko on Unsplash
У Мережі з'явився трейлер, який представила польська студія The Farm 51.

На виставці Gamescom 2019 у Кельні (Німеччина) польська студія The Farm 51 продемонструє нову гру Chernobylite, в якій головний герой проникає на територію Чорнобильської АЕС, пише apostrophe.ua

Трейлер нової гри вже опублікований.

Гра є хоррором на виживання. Локації були відтворені за допомогою 3D-сканування на місцевості з використанням технології Reality 51, для чого команда проекту двічі виїжджала в зону відчуження. Під час проходження завдання протагоніст починає бачити події з минулого, включаючи безпосередньо фатальний вибух. Не обійшлося і без звичних для ігор про Чорнобиль аномалій.

Сама виставка розпочалася 20 серпня, на ній буде показана доступна для відвідувачів демоверсія гри. А в продажу гра з'явиться в цифровому магазині Steam в листопаді нинішнього року.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту