Створено першу вакцину від китайського коронавірусу

Photo by CDC on Unsplash
Але радіти зарано - раніше, ніж через рік, препарат на людях тестувати не будуть.

Дослідники з Гонконзького університету заявили, що розробили вакцину проти коронавірусу 2019 nCoV, жертвами якого стали вже 132 людини. Команда модифікувала вакцину проти звичайного грипу і додала до неї частину поверхневого антигену коронавірусу 2019 nCoV. Автори вважають, що вакцина захистить і від грипу, і від китайського коронавірусу, пише hightech.plus.

Але радіти перемозі над заразою рано - піде чимало часу на те, щоб її протестувати:

"Тестування вакцини на тваринах займе кілька місяців, а до перших клінічних випробувань на людях пройде рік", - заявив учений Юен Квок-Юнг з Гонконзького університету, команда якого працювала над створенням вакцини.

Раніше китайські вчені заявили, що працюють над створенням вакцини, що може бути готова в найближчі місяці. Відомо, що вакцини від смертельного вірусу розробляють також в РФ і США.

На ранок середи 29 січня кількість хворих становить 6063 людини. Ще вчора загальна кількість інфікованих людей становила близько 4500 осіб. За добу померли 25 осіб, загальний підсумок епідемії - 132 жертви. Всі летальні випадки поки зафіксовані лише на території материкового Китаю.

Крім Китаю, коронавірус 2019 nCoV зафіксований в ще в 15 країнах, включаючи перший випадок в Об'єднаних Арабських Еміратах. В Україні на даний момент не підтверджено жодного випадку нового коронавірусу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту