Створили біоупаковку з водоростей, що показує свіжість продуктів

Фото: Unsplash by Zdeněk Macháček
Після використання вона зможе розкладатись природнім шляхом.

Екотема зараз - тренд усім трендам. І ось ще одна нова розробка у цій сфері. Компанія Primitives створила біоупаковку для продуктів. Вона допоможе споживачу визначити свіжість, безпеку та навіть оригінальність купленого товару, пише Fast Company.

Для створення такої плівки використали водорості, тому, використавши її, ви не зашкодите навколишньому середовищу. Біоупаковка розкладеться природним шляхом навіть у дворі вашого будинку. 

Зараз розробники працюють над тим, щоб виготовляти такі плівки і з іншої сировини. Наприклад, планують навчитись робити її з сільськогосподарських відходів.

Матеріал упаковки буде реагувати як на зовнішнє середовище, так і на стан продукту всередині упаковки. Він змінюватиме свій колір, якщо їжа зіпсувалась. Подібним чином плівка реагуватиме на довге зберігання під сонцем або на повторну заморозку товару.

Ще одна перевага такої екорозробки те, що цей матеріал буде блокувати проникнення кисню всередину сильніше, ніж звичайна плівкова упаковка. І можна буде не переживати, що ваші продукти зіпсуються швидко. Він також блокуватиме проникнення ультрафіолетових УФ-променів.

Якщо така біоупаковка, точніше матеріал для її створення, себе виправдає, то у майбутньому зможе замінити пакувальну плівку і поліетиленові пакети. Цим самим вирішиться проблема пластикових відходів.

Ось вам приклад використання схожого матеріалу. Він реагує на потрапляння кислотних дощів, змінюючи колір.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту