Створили інтерактивну мапу світу, де зібрані усі мови та діалекти

Фото: localingual.com
Розробник називає свій проєкт "мовною Вікіпедією".

Розробник Девід Дін презентував свій новий проєкт. Він створив інтерактивну карту світу, де зібрав місцеві мови та діалекти різних країн. Назвав свою інтернет-розробку "мовною Вікіпедією", пише НОЖ.

Все дуже просто. Що послухати, як говорять у тій чи іншій країні, потрібно просто натиснути на неї на різнокольоровій мапі. Далі вона загориться яскравим кольором, а з правого боку екрана з`явиться колонка, де можна відтворити аудіозаписи. Там можна почути як просто вимову назви країни різними мовами, так і цілі фрази. Їх додають користувачі сайту, тому ви теж можете записати щось корисне або смішне.😊

Додати можна будь-що: як базові фрази, так і сленг місцевих жителів. Кілька молодих китайців, наприклад, зізналися в любові до пива. 

Після того, як ви опублікуєте фразу, то інші користувачі оцінять її користь лайками та дизлайками. Так само ви можете оцінити інші фрази. Якщо запис користувача здасться розробникам зайвим, то його видалять із сайту.

Тож переходьте за посиланням, слухайте та записуйте своє. Це так захоплює.😃

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту