Створили штучну людську шкіру для гаджетів, яка реагує на погладжування чи пощипування (фото, відео)

Фото: marcteyssier.com
Ультрареалістичний чохол для телефону чи тачпад для ноутбука - як вам таке?😳

Французькі та британські вчені розробили ультрареалістичний матеріал, який нагадую людську шкіру. Створили його для того, щоб створювати додатки для гаджетів. До речі, цим вже теж зайнялись. З незвичного матеріалу дослідники створили чохол для телефону, тачпад для ноутбука і накладки для розумних годинників, пише Marcteyssier

Свій проєкт розробники назвали Skin-On Interfaces. За допомогою нових додатків для щоденних девайсів можна управляти ними, стискаючи поверхню матеріалу, як звичайну людську шкіру. Кажуть, що вона реагує так само на пощипування чи погладжування, як і людина.

Фото: marcteyssier.com

Те, як люди спілкуються один з одним за допомогою тактильного контакту - надихнуло розробників на створення ультрареалістичного матеріалу. Вчені створили дві його версії: одна виглядає як справжня шкіра з порами, а друга - більш гладка і менш реалістична. 

Не знаємо, як вам, але нам виглядає "не дуже". Цікаво, яке ж воно справді на дотик?🤔

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту