Суд Австралії дозволив людям під час роботи пити воду та ходити в туалет

Фото: Unsplash by Tim van der Kuip

Спочатку ми думали, що це жарт. Але ні. Федеральний суд Австралії вперше ухвалив, що жителі країни мають законне право пити воду і ходити в туалет в робочий час. Такий висновок судді зробили, регулюючи суперечку між гендиректором франшизи Mc`Donalds і його співробітниками, пише The Age.

Справа в тому, що ще минулого року члени профспілки поскаржилися на те, що двох співробітників Mc`Donalds позбавили перерв. Тоді гендиректор франшизи Крістофер Кренісін відповів, що і так іде на поступки працівникам тим, що дозволяє їм відійти в туалет в будь-який час. Просто неймовірні поступки, скажемо ми.? Згідно із законом Австралії, написав він у Фейсбуці, співробітник має право пити воду і користуватися вбиральнею лише під час перерв.

Після того Кренісін пообіцяв таки додати 10-хвилинну перерву, але тоді співробітники зможуть виходити в туалет тільки упродовж цього інтервалу.

Суддя, що розглядав справу, заявив, що це перший подібний розгляд в країні. Він разом з колегами з Огайо зробили висновок, що право ходити в туалет є невід'ємним.

А ось гендиректора франшизи Крістофера Кренісіна звинуватили в залякуванні співробітників і позбавленні перерв. Його франшиза має сплатити компенсації.

Тепер люди зможуть справляти свої фізіологічні потреби законно. Насправді, в голові не вкладається - як взагалі може бути по-іншому??

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту