Суд визнав, що мера можна називати "гандон", якщо мати на увазі письменника Іва Гандона

Київський апеляційний суд звільнив від штрафу жителя Тетіїва (Київська область) Ігоря Савлука, який сказав на мера Руслана Майструка: "О цей "гандон" написав".

Переглянувши відео у залі засідання, судді погодилися з поясненнями позивача, що, адресуючи до мера слово "гандон", він мав на увазі не контрацептив, а письменника фантаста Іва Гандона (1899 – 1975). Начебто мер розповідає такі самі вигадки та фантастичні речі, якими собі на життя заробляв французький письменник. Повідомив "Судовий репортер".

Також апеляційний суд зазначив, що вислів на адресу мера не пов’язаний з вираженням неповаги до інших громадян, оскільки ті підтримували і захищали позивача, коли мер хотів його штовхнути.

Діалог на відео ви можете прослухати з 25:14 хвилини.

- Ви постійно брешете в інтернеті, - сказав мер Савлуку.

- Хто бігборди Порошенка обкидав? - Савлук відповів меру. - Савлук?

- Ти постійно брешеш. Тобі все одно, як розвивається країна, - мер.

- Майструк написав, що я обкидав бігборди. Маструк ось цей "гандон" написав, - Савлук.

Почалася штовханина.

- Оооо, це тобі... - Савлук.

- Що за гондон? - мер.

Оскільки контрацептив пишеться через о - "гондон", а прізвище письменника через а - "Гандон", то в рішенні суду вказано всюди слово "гандон". Ознайомитися з текстом рішення суду можна за посиланням. 

Раніше Ігоря Савлука було притягнуто до адміністративного покарання – штраф 51 гривня. Тетїівський райсуд визнав його винним у дрібному хуліганстві. Пояснення про письменника не були враховані, бо, як зазначили судді, термін "гондон" має кілька значень, в тому числі як образа.

Перепалка між мешканцями і мером міста сталася у квітні цього року. На громадському зібранні з приводу зариблення річки Роська державним підприємством "Сервіс" люди критикували мера. Савлук звинуватив міського голову у публікації неправдивої інформації. І саме у ту хвилину пролунала фраза, що отакі "гандони" пишуть брехню.

Люди були проти зариблення, побоюючись, що потім їм не дають рибалити.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту