"Сумнівів немає": як відреагували на лідерство Зеленського у Путіна

У Кремлі впевнені, що перемога Зеленського призведе до поліпшення відносин між Росією й Україною.

Слідом за країнами - світовими лідерами, привітати Зеленського з перемогою у президентських виборах вирішила й Росія.

Тільки не особисто Путін (на відміну від інших президентів), а його найближче оточення.

Глава російського уряду Дмитро Медведєв написав пост у своєму Facebook, в якому повідомив, що обрання нового президента - це шанс виправити відносини з РФ.

"Водночас шанси на поліпшення взаємодії з нашою країною все ж є. Що потрібно для цього? Чесність. І ще потрібен прагматичний і відповідальний підхід. Підхід, що враховує всі сформовані на Україні політичні реалії. Включаючи насамперед ситуацію на Сході країни. Тому головне, що слід побажати новому українському керівництву, - розсудливості. І, звичайно, розуміння глибинної цінності відносин народів наших країн, які повинні бути вище політичної кон'юнктури", - підкреслив Медведєв.

А ось як відреагували на його слова читачі.

Наталія Тетеріна: "Так смішно, що наша незмінна влада, яка навіть в дебатах зі своїми опонентами взяти участь боїться, не те, що влаштувати в країні чесні вибори без фальсифікацій і підтасувань, із завидною регулярністю дає оцінки українським політикам і виборчій кампанії в цій країні. Так за той час, поки ВВ сидить на троні, за ці 19 років, там вже четвертий президент до влади приходить".

Elnara Babayeva-Guseynova: "Усе ви знаєте, чому не практикуєте?)))"

Mikhail Khrenov: "Як буде далі, покаже час. Сподобалося одне. У цій країні людина може перемогти всупереч адміністративному ресурсу. Ну а втім, Порошенко в другому турі, завдяки своїм діям на посаді Президента, не програв би тільки кривому і горбатому. Це на мій погляд".

Максим Ізмайлов: "І Вам бажаю швидкої зміни влади".

Схожу позицію висловила і глава російського МЗС Марія Захарова.

"Україна може здійснити перезавантаження. Не в сенсі перерозподілу грошових потоків з одних кишень в інші. А справжнє, засноване на усвідомленні необхідності консолідації народу не на основі сили, а на основі вироблення загальнонаціонального порядку", - повідомила міністр у своєму Facebook.

Матерiали по темi
Вибори президента 2019: другий тур у жартах, мемах і коментарях

Нагадаємо, що імовірність відновлення проросійського курсу України була головним аргументом команди Порошенка проти Володимира Зеленського як президента країни.

Сам Володимир не раз підкреслював, що буде підтримувати вибір українців, а саме - "європеїзацію" країни. А також повідомив, що не має наміру йти від нормандського або мінського формату переговорів у питаннях війни на Донбасі під час опублікування попередніх екзит-полів другого туру українських виборів.

Також нагадаємо, що привітати Зеленського з перемогою вже встигли Дональд Трамп, Анджей Дуда, Емануель Макрон і Джастін Трюдо.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту