Супрун відповіла Зеленському щодо своїх компетенцій і покликала його на побачення

Фото: Уляна Супрун / Фейсбук
Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я закликала Володимира Зеленського не робити передчасних висновків і краще оцінювати її роботу.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун відреагувала на злісні коментарі Володимира Зеленського у свій бік.

Чиновниця закликала президента не робити передчасних висновків про її роботу, і запросила того зустрітися особисто.

"Я ще не маю висновків, якою є людиною чи президентом Зеленський. Він працює недовго. Ще рано робити висновки. Я сподіваюсь, що він також не буде робити висновків, не поговоривши зі мною, не побачивши, якою є наша робота", - передає Укрінформ слова міністрині на брифінгу.

Раніше Володимир Зеленський в ефірі одного з телеканалів неоднозначно прокоментував діяльність чиновниці.

Президент висловив радість з того факту, що його сім'ю Супрун не лікує.

"Супрун? Ха-ха-ха. Ну, по-різному до неї ставляться. Ви ж знаєте, так? Як її називають? Ну, слава Богу у мене є інший лікар, у моєї сім'ї", - ось цей коментар.

Мова про Супрун зайшла під час розпитувань Зеленського про персоналій з українського Уряду, які теоретично могли б залишитися на своїх місцях після виборів.

Очевидно, Уляну серед них президент не бачить. Хоча Гарант й додав, що в урядовців є два місяці, щоб довести йому свої компетенції.

Сама Супрун раніше у коментарі "Йоду" зазначала, що не проти обговорити з президентом поточні справи в українській медицині й, у разі чого, передати новій команді свої повноваження.

Не знаємо, як складеться доля міністрині після можливої зустрічі із Зеленським віч-на-віч. Головного радника Президента з питань медицини - лікаря Комаровського - вона не дуже розчарувала (згадаймо його інтерв'ю на початку березня). Можливо, і Зеленський передумає, адже сама Супрун зазначала, що його риторика "швидко змінюється". 

Головне - щоб побачення відбулося красиво. Все-таки так мало жінок в українській політиці...

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту