"Сутінки" повертаються - Стефені Маєр анонсувала вихід нової книги

Фото: Instagram twilight
Роман буде доступним для продажу в США з 4 серпня.

Фанати вампірської саги, танцюйте.😃 Письменниця Стефені Маєр анонсувала вихід нової книги серії "Сутінки" - "Сонце опівночі". Роман побачить світ вже 4 серпня цього року, щоправда, тільки у США, пише The Guardian.

"Сонце опівночі" - це вже відома частина саги, адже там будуть розказані події першої частини книги, але від Едварда Каллена. Письменниця каже, що розпочала роботу над книгою вже давно, але у 2008 році призупинила її. Все тому, що в Інтернеті тоді незаконно опублікували 12 розділів рукописного варіанту історії. Тоді письменниця не розгубилась і сама опублікувала роман. Але пообіцяла, що, коли про нього усі забудуть, - відновить роботу та випустить книгу. І ось, нарешті, це сталось.

"Це божевільний час, і я не була впевнена, що зараз варто випускати книгу. Та деякі з вас занадто довго чекали роман, тому здавалося неправильним змушувати вас чекати ще більше", - ділиться авторка.

Також Стефені Маєр зізналась, що від самого початку "Сонце опівночі" вона писала для себе, щоб краще зрозуміти персонажів. Та згодом зрозуміла, що Едвард заслуговує на власну історію.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту