Сувенір на згадку: чиновники Херсонської області продають пам'ятник Леніну

Стартова ціна "вождя" 10 тисяч гривень.

Чиновники села Новотроїцьке вирішили поповнити місцевий бюджет за рахунок занепалих ідолів. Один такий завалявся на задньому дворі комунального підприємства. Обтрусили, помили й виставили на торги в Prozorro.Sale. Стартова ціна лоту 10 230 гривень. Не сказати, щоб дорого, але ж ще Ленін говорив, що "найважливішим мистецтвом для нас є кіно", а скульптура, виходить, вторинна. По суті: знецінив себе заздалегідь. Втім, і сам пам'ятник з рядових: зроблений з бетону, покритий бронзою. Висота - 3 метри (без постаменту).

- Але зверніть увагу: в хорошому стані. Він у нас в центрі стояв, ми його самі демонтували. Активісти не валили, - нахвалюють товар у житлово-комунальному підприємстві Новотроїцька.  

Поки що "вождем" цікавляться мляво - пропозицій не надходило. Можливо, тому що з'явився "лот-конкурент".

Так у Жовтих Водах (Дніпропетровська область) за допомогою Леніна вирішили погасити борги. Тамтешнє комунальне підприємство заборгувало працівникам 97 тисяч гривень. Судові пристави вирішили пустити з молотка майно КП. Найціннішим експонатом виявився бронзовий 2,5 тонний Ленін. Його оцінили в 515 тисяч гривень (лом нині в ціні). Торги стартують у серпні. Трудящі міста Жовті Води покладають великі надії на "вождя пролетаріату".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту