Фото: Unsplash

Сварки шкодять відносинам між партнерами більше, ніж розлучення, - вчені

Все через видиму шкоди для здоров'я, яка з'являється після постійних непорозумінь пар.

Що, в розумінні закоханої пари, може бути найгіршим сценарієм розвитку їх відносин?

З упевненістю відповімо, що розлучення буде лідирувати за кількістю можливих відповідей. Але вчені з Університету Техасу запевняють, що в стосунках є речі страшніші "розбігань".

Експерти протягом 20 років спостерігали за поведінкою двох тисяч американців. Всі вони докладно розповідали про здоров'я, а також про свої романтичні стосунки. Вченим вдалося встановити, що в моменти сварок і непорозумінь з близькими фізичний і моральний стан людей різко погіршувався, зазначає МедікФорум. Подібні зриви приводили до інсультів, болю в спині й головного болю. Що цікаво, подібних проблем зі здоров'ям під час розлучень помічено не було.

Дослідники припускають, що сварки завдають більшої шкоди здоров'ю людей через постійні стреси, в той час як розлучення є "разовою акцією".

Матерiали по темi
До колишніх краще ставляться чоловіки, ніж жінки, - вчені
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту