Як Світоліна програла півфінал Вімблдону перед очима Бекхема (ВІДЕО)

Симона й Еліна зустрілися увосьме. Фото wtatennis.org
У Лондоні відбувся матч 1/2 фіналу престижного турніру серії "Великого Шолома".

Уперше в історії українського тенісу наша представниця зіграла в півфіналі елітного турніру. Раніше наші навіть перемагали й потрапляли до фіналу, але це було або в парному розряді (перемога сестер Бондаренко на Відкритій першості Австралії), або в чоловічому тенісі (Андрій Медведєв поступився у фіналі Андре Агассі на "Ролан Гаррос" у Парижі). Сам факт - уже досягнення, але хотілося більшого. Хоча суперниця Еліні дісталася дуже сильна, справжній боєць, екс-перша ракетка світу Сімона Халеп.

Матерiали по темi
Історія Халеп: на яку жертву пішла заради спорту суперниця Світоліної

Матч спричинив великий інтерес серед найрізноманітнішої публіки. Навіть далекій від тенісу. Так, на турнір заглянув головний претендент на отримання "Золотого м'яча" -2019, лідер футбольного клубу "Ліверпуль" Вірджіл ван Дейк.

І екс-футболіст Девід Бекхем прийшов на трибуни.

Здається, видовище першого сету футболістів розчарувало. Світоліна до матчу не вважалася фавориткою, але не настільки ж, як показав перший сет!

Еліна програла перші 2 гейми, хоча гра була рівною. Потім взяла одне очко, але в цілому Халеп виглядала набагато впевненіше, а Світоліна тільки оборонялася. На жаль, перший сет вийшов провальним як за рахунком, так і по грі - 1:6. Треба було щось змінювати.

Другий сет був веселіше: українка брала свою подачу, Халеп відігравалася. Так докотилося до 3-3.

Але потім Еліна втратила свою подачу і відігратися вже не змогла. Рахунок матчу - 6:1, 6:3 на користь Сімони Халеп.