Так очманів від туалету, що забув під унітазом 100 тисяч євро

Іноді під унітазом можна знайти сумку з грошима. Фото: автор
Еротично-гумористичний кореспондент «Йоду» провела рейд селфі-креативними вбиральнями столиці і все сфотографувала.

Коли всі кинулися масово «пилити селфі», деякі психологи оголосили початок епідемії під назвою «селфізм». Відтоді минуло п’ять років, але селфомани на маніяків так і не перетворилися. А от маркетологи, мимоволі, стали застосовувати цю манію в продажних цілях. Наприклад, ви помітили, що туалети в багатьох закладах помітно пригламурилися? Отож-то і воно. 

Тож уперед! По унітазах!

«Ви не підкажете, як пройти в бібліотеку?»

Де: Бібліотека bOtaN, вул. Воздвиженська, 9/19

Кому як не творцям першої приватної бібліотеки знати, що наші люди найчастіше читають у туалеті, ніж у читальній залі? Тому в їхньому клозеті на полицях стоять освіжувачі повітря, обклеєні сторінками з різних книжок. Поряд з унітазом – таблички, які нагадують у віршах, що в каналізацію не варто кидати все, що трапиться.

Але все це зроблено не для того, щоб ви читали найкращі витяги з книжок замість складу освіжувача. Усе це заради фотографій.

Такі "заманухи" ми знайшли в туалеті бібліотеки. Фото: автор.

- Вбиральня – це місце в закладі, де людина залишається абсолютно сама. На відміну від столиків, де є ще інші люди, не відчуваючи сорому, фотографуючись. Безглуздо цим не скористатися. У нас на одному з муляжів книжок написано: «Селфі в туалеті бібліотеки – не гріх», - розповідає власник bOtaN і брендингового агентства «Тінь» Олексій Іванов. - Підприємці змушені враховувати таке поняття, як «інстаграмність» приміщення, інакше згодом доведеться чимало витратити на маркетинг. Якщо хочете рекламуватись майже безплатно – будь ласка, створюйте для цього максимум умов.

Усі давно показали, що вони їдять, на яких авто їздять і з ким сплять. Треба дати людям новий контент, який їм захочеться транслювати у своїх соцмережах. Враховуючи таку тенденцію, великі рекламні та діджитал-агентства за кордоном випускають інструкції для дизайнів інтер’єру, посилюючи їхню появу в кадрі соцмереж…

У бібліотеці bOtaN цієї тенденції дотримуються як заповіту. У закладі пропонують інста-меню з усіма можливими та неможливими варіантами заінстаграмитися, вказані потрібні фото-фільтри для правильного селфі в різних місцях. І туалет тут – головна «фотомодель».

В ньому окрім стилізованих освіжувачів є полиці, на яких стоять муляжі книжок. На їхніх обкладинках щось написано, але що саме можливо прочитати хіба що у відбитті великого дзеркала – ідеального для селфі.

А щоб воно притягувало відвідувачок з телефонами якнайбільше, на дзеркалі передбачене додаткове підсвічування, що вимикається за бажанням дівчини.

Наша Катя не тільки подивилась на сортир, а й з його допомогою показала свої принади. Фото: автор

Легенда каже: зробиш тут фото – отримаєш мужика!

Де: нічний клуб CHI by Decadence House, Паркова дорога, 16а.

Направляючись у місцевий туалет, стукаю підборами по прозорій підлозі, під якою 18 статуй воїнів легендарної китайської Теракотової армії. Відчиняю двері вбиральні, зробленій у стилі «азійський лофт»: три розкішних дзеркала з LED-підсвічуванням, які надають очам особливого блиску. Роблю ідеальний кадр з перших дублів! Без обробки. Неймовірно!

До туалету веде прозора дорога, під якою - воїни легендарної Теракотової армії. Фото: автор

Дзеркала та освітлення настільки поєднуються, що деякі дівчата впадають у кураж.

- Нам уже двічі доводилося купувати у вбиральню нове дзеркало, - каже арт-директор клубу Олексій Смушков. – У процесі селфі дівчата «вішаються» на нього рукою, відриваючи зі стіни із шурупами.

Через місцеві дзеркала і підсвічування дівчата впадають у кураж. Фото: автор.

Усі, хто хоче ідеального селфі, біжіть сюди. Принаймні тому, що в оточенні столичних тусовщиць з’явився міф: після опублікованого фото в цій вбиральні дывчина невдовзі обзаводиться багатим та успішним кавалером! Спробую і я – публікую селфі! Перевірю, як працює «система туалетних прикмет». Чекаю на тебе, мій принце... на білому унітазі!

Не кожен театр починається з вішалки

Де: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3.

Хто б міг подумати, що саме тут розташована неймовірніша локація (безглузде слово, але без нього ніяк - воно у тренді. - Ред.). Новомодна «таємна кімната» столичного театру оперети не має нічого спільного зі стилем будівлі, яка збудована у стилі раціоналізму у 30-х роках минулого століття. Лаконічно.

Для Оперети впору міняти приказку: театр починається не з вішалки, а з туалету. Фото: автор.

Такому гламурному сортиру позаздрять чимало елітних ресторанів. Апгрейд вбиральні стався рік тому і став шоком для відвідувачів. Звісно, приємним.

- Першого дня, коли будівельники ще не встигли повісити таблички, люди зазирали і виходили – думали, що помилилися дверима, - розповідає працівниця Оперети Оксана. – Солісти нашого театру відзначили не лише стильний дизайн, а й чудову акустику в туалетах. Тут можна розспівуватися!

Хотілось заспівати, але я запилила селфі! Фото: автор

От і моєю першою думкою, коли зайшла до цього клозету, була: «Щас спою!». Але вчасно згадала, що краще вмію писати (наголос ставте правильно). Тому роблю селфі – і продовжую свою репорт-арію.

Продай квартиру – і залиш її в сортирі

Де: караоке-ресторан «Тургєнєфф», вул. Велика Житомирська, 40

Невідомо, скільки довелося заплатити власнику ресторану Миколі Тищенку за цю інста-локацію, але тепер точно знаю, що місцевий клозет – на всі 100. А точніше – на 100 тисяч євро!

У такому туалеті не тільки гроші можна забути, але і голову втратити. Фото: автор

- Цю історію ми запам’ятаємо надовго! - розповідає ресторатор Микола Тищенко. – Одна серйозна людина (не хочу називати його прізвище) зайшов до нас пообідати після продажу своїх розкішних апартаментів. Звісно, заскочив у туалет, де й забув сумку з готівкою. Її вчасно помітила прибиральниця та віддала адміністратору. Та поклала в сейф. Декілька годин потому вбігає чоловік – з надією на те, що коштовний вантаж не поцупили. «Ось вона!» – усміхаючись, каже наш адміністратор і віддає сумку. Треба було бачити вираз обличчя цієї людини. На радощах чоловік зізнався, що в сумці було 100 тисяч євро. І потім влаштував у нашому ресторані бенкет на 100 людей. Йому добре – і нам приємно-вигідно...

"Як можна забути 100 тисяч?" – подумаєте ви. А я знаю! Знайомий психолог пояснив. Людина того дня пережила потужний стрес – продала квартиру, носила із собою купу грошей. А в туалеті чоловік нарешті розслабився – і психічно, і фізично. Ось «релакс» і подіяв на мозок…

Шафа-купе для майбутніх акторів

Де: Інститут екранних мистецтв КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, вул. Коновальця, 18

Ні, це не купе в поїзді і не ряд шаф у магазині. Це такі туалети, де справляють потребу майбутні кінознавці, режисери, продюсери, оператори...

Концептуальний туалет для студентів-кіношників. Фото: "Йод".

Імовірно, в адміністрації інституту вирішили, що тіснота – друг молоді, і за таких умов відкриваються нові горизонти фантазії. Звісно, «запилити» тут селфі дуже непросто, але хто сказав, що кіно – це легко?! Тому студенти на гають часу на «дурниці», а пишуть сценарії прямо на стінах туалету. Судячи з фото нижче, тут кипить колективна робота.

"Сценарій" майбутнього кіношедевра створюється прямо на стінах убиральні. Фото: "Йод".

Пора змивати…ся (замість післямови)

Багато хто може подумати: щойно сайт запустили, і одразу про туалети почали писати. Пояснимо. Якщо вірити спостеріганням Булгакова (а ми йому віримо), то "разруха в клозетах" – це перший крок до "разрухи в головах". Тому давайте починати хоча б із сортирів, а там – дивишся, і в головах налагодиться.

Пиліть селфі, панове! І усміхайтеся!

Катя Бахаджаті
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту