"Так вирішила більшість українців”: Порошенко визнав свою поразку

Петро Олексійович заявив, що готовий "підставити плече" Володимиру Зеленському.

“Йод” продовжує вести хроніку перебігу другого туру президентських виборів-2019.

Петро Порошенко через соцмережі звернувся до українців. Поки ще чинний президент визнав свою поразку у другому турі виборів-2019:

“Вже наступного місяця я залишу пост глави держави. Так вирішила більшість українців, і я сприймаю це рішення. Я піду з офісу Президента. Але я не йду з політики. Новий Президент матиме сильну опозицію, і країна від цього тільки виграє.

Особисто я і вся моя команда готові підставити плече новому Президенту в усіх його рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України і наближатимуть нас до Євросоюзу та НАТО", - написав Порошенко.

Тим часом Володимир Зеленський під час брифінгу у Києві повідомив, що отримав привітання з перемогою від Петра Порошенка телефоном:

"Щойно мене привітав Порошенко - дуже вдячний йому за це. Він визнав перемогу мою і моєї команди, сказав, що я можу розраховувати на його підтримку у будь-який час".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту