Танцюють всі: стадіонне шоу MONATIK тепер доступне на Apple Music

Фото: прес-служба MONATIK
Головний ритмолов країни знає, що вам потрібно на карантині.?

Грандіозне стадіонне шоу MONATIK "LOVE IT ритм", яке відбулось 1 червня 2019 року, стало вибухом минулого літа. На YouTube його подивились два з половиною мільйони разів лише за чотири місяці.

Зараз MONATIK разом з Apple Music презентував шоу ще в одному форматі: аудіореліз з живим звуком помістили на цю стрімінгову платформу.

Фото: прес-служба MONATIK

"Відтепер наш #ГородКоторыйLoveItРитм можна не тільки побачити на просторах інтернету, а й послухати, прислухатися, і, можливо, почути щось нове, згадати щось дуже важливе... Наприклад, емоції, яких нам сьогодні так не вистачає. Почуття свободи... дотики... єдиного цілого... звуки унісонів міста Ритму, які приємно оглушують. Міста, який будувався більше року, кипів шаленими емоціями і енергетикою не більше трьох годин, а потім, як і годиться чогось грандіозного, довгоочікуваного і неповторного - зник назавжди, залишивши такі добрі спогади і емоції в наших відкритих серцях, пам'яті і... цьому альбомі! Зовсім скоро нові приємні сюрпризи, релізи та проєкти, а поки... давайте візьмемо навушники, увімкнемо гучніше цей альбом і разом почнемо придумувати літо і добрий, здоровий час", - каже MONATIK.

Аудіоверсія стадіонного шоу MONATIK на Apple Music - за посиланням.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту