Танос у Києві: на Андріївському узвозі продають фігурки "Месників" (фото)

Столиця вирішила по-особливому зустріти прем'єру фільму четвертих "Месників" - у ролі унікальних матрьошок на Узвозі. А ми зняли їх на камеру ?.

25 квітня на великі екрани України виходить четверта частина супергеройського фільму "Месники" з натхненною назвою "Фінал". 

У мережі вже не можуть дочекатися цього моменту: безліч фанатських теорій, не менше ексклюзивних кадрів зі зйомок фільму, інтригуючі коментарі його касту. 

І Київ уже готується приймати кінопрем'єру. На Узвозі продають іграшки з обличчями відомих героїв фільму - Таноса, Халка та Чорної Пантери. 

Фото: iod.media
Фото: iod.media

За таку іграшку-невгамовку (або ще краще - іванця-киванця) треба віддати 350 гривень. Це ручний розпис українських різьбарів.

Окрім неваляшок, місцеві продають й матрьошки з персонажами Marvel. За 500 гривень можна отримати Халка, Людину-павука, Капітана Америку чи Залізну людину в одній іграшці. 

Фото: iod.media

Окрім героїв Marvel, на Узвозі знайдуться й інші відомі персонажі американського кіно, як-то Майстр Йода чи імперські штурмовики із "Зоряних війн". Або Чубака, який став народним мемом. 

Фото: iod.media
Фото: iod.media
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту