"Таємний Санта": американка отримала 41 подарунок від Білла Гейтса (фото)

Фото: Twitter Reddit ‏
Анонімний обмін подарунками на Reddit бізнесмен підтримує з 2013 року.

Соціальна новинна мережа Reddit вже декілька років проводить "таємного Санту". Це коли користувачі анонімно обмінюються новорічними подарунками. У 2013 році, до команди таких однодумців приєднався і Білл Гейтс, пише Daily Mail.

Цього року щасливицею, яка отримала презент на Різдво від співзасновника Microsoft, стала мешканка американського міста Детройт 33-річна Шелбі.

Перед тим, як дарувати дівчині подарунок Білл Гейтс ретельно вивчив її вподобання - захоплення, улюблені книги, ігри, фільми. Це, щоб 100% догодити.😊

В результаті дівчина отримала: рукописну версію "Великого Гетсбі" Френсіса Скотта Фіцджеральда з авторськими позначками на полях, багато упаковок з печивом Oreo, аксесуари за мотивами книг про Гаррі Поттера, сувеніри з персонажами "Зоряних воєн" і "Твін Пікса".

А ще мільярдер зробив пожертву Американській кардіологічній асоціації в пам'ять про матір Шелбі, яка померла менше року тому.

Уявіть, скільки подарунків.😍 Звісно, дівчина не змогла всі їх відразу завезти додому на своїй машині, забирала з пошти частинами.😄

"Я завжди думала, що було б круто одного разу отримати подарунок від Білла Гейтса, але не очікувала, що це станеться зі мною", - зізналася Шелбі.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту