Фото: Pixabay.com

Телефони повідомлятимуть, коли у холодильнику псується їжа

Додаток для виявлення гнилих продуктів розробили британці. Він фіксуватиме початок процесу розкладання їжі - тому рятуватиме холодильник від неприємних запахів.

Вагу вимірювали, біг фіксували. Тепер телефони добралися до найсвятішого - їжі.

Британські вчені розробили додаток, який дозволить фіксувати, коли у холодильнику починають псуватися продукти.

Для цього в пакування з "найнебезпечнішою" їжею - наприклад, рибою, - потрібно буде покласти спеціальні датчики, які синхронізуються зі смартфоном. Як тільки продукт починає підгнивати - аларм! - і холодильник врятований від неприємних запахів, повідомляє Mirror.

Розробники запевняють, що їх девайси будуть дешевими, тому купити їх зможе будь-яка домогосподарочка. "Інспектори якості" зможуть контролювати свіжість риби, м'яса, молочки та овочів.

Доктор Фірат Гудер, куратор розробки, каже, що їх датчики допоможуть не тільки захистити людський організм від отруєння, а й запобігти викиданню потенційно свіжих продуктів.

Як він стверджує, тільки у Британії люди щорічно викидають 12 з половинною мільйонів тонн продуктів, і третина з них - безпечна для здоров'я.

А ще датчики допоможуть зменшити забруднення планети пластиком. Адже більшість з продуктів, які опиняються у сміттєвих баках, запаковані саме у пластмасу.

Ах який продуманий девайс. І про людей турбується, і про планету, і про саму їжу 🤣.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту