Telegram допоможе познайомитись з людьми, які поруч

Фото: Unsplash by Christian Wiediger

Скільки разів на тиждень, їдучи в метро, чи купуючи продукти у супермаркеті, ви знаходите поряд симпатичну чи просто веселу і цікаву людину і не наважуєтесь підійти познайомитись? Напевно, багато.?

Танцюйте!? Telegram допоможе вам познайомитись з тим, кого ви зустрічаєте будь-де та будь-коли у своєму житті. Месенджер оновив свою функцію "Люди поряд", повідомили на офіційному сайті компанії.

Щоб активувати можливість, потрібно зайти у розділ "Контакти", де обрати позицію "Знайти людей поруч". А щоб ваш профіль теж відображався у людей, які навколо, то потрібно натиснути на функцію "Показати мене".

Потім вам нададуть цілий список тих, хто поряд, і ви зможете обрати будь-кого, щоб вступити в діалог. Відправляти повідомлення можна, навіть якщо додаток чи вкладка закриті у іншого юзера. Прикольно ж, правда??

Додамо, що функція "Люди поруч" з`явилась у Telegram у 2019 році. Раніше там можна було бачити лише свої контакти та локальні групові чаті. А зараз додаток подарував нам просто унікальну можливість, про яку мріяли усі.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту