Телеведучий Сергій Гулюк на сміх-допиті: "Іноді зустрічаються дівчата з феноменальним даром беззвучного реготу"

Познайомившись із Сергієм, ми зрозуміли, що йому пальця в рот не клади - не просто відкусить, а ще й проковтне. Тому ми вирішили закидати його нашими дурними запитаннями, попередньо стиснувши пальці в кулак. ?

Чергова жертва нашого #сміх-допиту - ведучий телеканалу "112 Україна", в минулому - музичний експерт М1, редактор програм "Мелорама" та "Шоуманія", ведучий провокаційного проєкту "Піраньї", нещадний музичний критик, сибарит помірних габаритів, культуртрегер та ігрослов.

Отже, пограємо!

- Коли востаннє ви сміялися до сліз?

- Коли недавно на протязі застудив праве око, і воно стало безперервно сльозитися, що дуже підозріло було в різних життєвих ситуаціях. Відтоді в мене будь-який сміх був до сліз.

- Як ви думаєте, від чого залежить почуття гумору - від інтелекту, освіти або, може, генів?

- А все разом, напевно. Саме в моєму випадку - величезне дякую моїм чудовим батькам, веселіших людей у своєму житті я не зустрічав.

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Як співали якісь давні рокери свого часу: "А в цьому місці по-іншому не прожити". І в наші дні це про людей всієї великої Планети, а не тільки однієї окремо взятої країни.

Фото: facebook.comserhiy.hulyuk

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору у людини і до чого (до кого) це призвело?

- У мене є залізне правило - ніколи не жартувати з митниками на кордоні та співпрацівниками паспортного контролю в аеропортах. Хоча, зважаючи на те, з яким виглядом вони щоразу вдивляються в мою фотографію в паспорті, як оцінюють зачіску і скільки разів змушують знімати і надягати окуляри, то дуже хочеться чогось бовкнути. Але тримаюся.

Я спостерігав, як деякі жартівники на митницях страждали, і це як раз привело, а точніше відвело їх від бажаного рейсу.

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися?

- Ось тут відповім серйозно: іноді доводилося стикатися з дівчатами, що володіють феноменальним даром беззвучного сміху. Не раз доводилося спостерігати, як вони просто давилися їм, а іноді навіть корчилися в судомах, що викликало серйозні переживання, чи все з ними гаразд. Тому я за будь-який прояв "звукового" сміху, що голосніше, то краще.

Фото: facebook.comserhiy.hulyuk

- Ви згодні з виразом "сміх і секс - не сумісні"? Обґрунтуйте.

- Кажуть, і те, й інше - корисно для здоров'я. Ідеальний стан - жартувати і голосно сміятися після обопільно хорошого сексу. І якщо так відбувається, то все було на висоті.

- А у вас бував смішний секс? Це як?

- Колись давно отримав повідомлення від дівчини: "З тобою було дуже смішно". Так, на жаль, і не зрозумів, комплімент це був, чи навпаки.

- Сміх без причини - ознака?..

- ... наявності блютуз-гарнітури у вусі.

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось веселіше за нас?

- На мою думку, найвеселіша. Достатньо тільки подивитися, якою кількістю оригінальних мемів і дотепних жартів ми реагуємо на будь-яку кризову ситуацію, а вони у нас, на жаль, часто трапляються. Після всього, що з нами сталося за останні 28 років, думаю, українці заслужили, як мінімум на легалайз.

Фото: facebook.comserhiy.hulyuk

- Що у вашому житті гумор? Можливо, колись він рятував вас у непередбаченій ситуації?

- Іноді рятує, коли є настрій поторгуватися на ринку. Можливо, прозвучить банально, але це справді зброя. Іноді - масового ураження і при правильному застосуванні можна спостерігати капітуляцію навіть найскладніших людей. Хоча сумно, що похмурості стає дедалі більше навколо.

- Питання-парадокс: "Вам не приходив у голову... спис?" (с)

- Ні, дякую, я в шапочці з фольги.

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту