Терновий вінок, оксамит та зміїна шкіра - Макс Барських знявся у провокативній фотосесії (фото)

Також співак розповів про своє дитинство, про "100-відсотковий хіт" та відношення до "шалених" фанатів.

Український виконавець Макс Барських знявся у доволі провокативній фотосесії. На фото він у терновому вінку, штанах зі "зміїної шкіри" та стоїть на фоні оксамиту. Більше того - це фото прикрасило обкладинку зимового випуску відомого глянцю The Most. 

Фотосесію для артиста провів фэшн-фотограф Ярослав Бугаев, а образи для нього створив дует дизайнерів LUVI, які вже впродовж 10 років слідкують за стилем співака. 

Переглянути цей допис в Instagram

Терновый венец, бархат и snake skin: Макс Барских в провокативной съемке для THE M.O.S.T Азербайджан В канун запланированных концертов Барских в Баку в рамках второго мирового тура Nezemnaya 2020 следующим летом, музыкант стал главным героем зимнего выпуска известного глянца о моде и первым украинцем, удостоенным cover story. Выход нового номера артист анонсировал на своей странице в Instagram. На кадрах, созданных украинским фэшн-фотографом Ярославом Бугаевым, Макс позирует в неповторимых образах дизайнерского дуэта LUVI, которые на протяжении 10 лет создают уникальный, как повседневный, так и концертный стиль Барских, и аксессуаре-символе грядущего творческого года артиста – терновом венце, отлитым из серебра по спец заказу художником-постановщиком и дизайнером Аленой Гаджиловой. Photo: @yaroslavbugaev Hair: @stetsjulia Mua: @maria_sovaa Style: @luviofficial Jewelry: @lutiki_series Magazine: @yeswearethemost #ЛейНеЖалей2020 #Nezemnayaworldtour2020

Допис, поширений Макс Барских / Max Barskih (@max_barskih)

В інтерв'ю для видання Макс Барських розповів про своє не просте дитинство, про вплив музики на його розвиток, відношення до "шалених" шанувальників та відповів на вічне питання "як створити 100-відсотковий хіт". 

"Моє дитинство не було солодким, але я багато мріяв"

"Я не можу сказати, що моє дитинство було зовсім солодким, починаючи від оточення, закінчуючи взаєминами з батьками і школою. Уже в зрілому віці, озираючись назад, я чітко усвідомлюю всі речі, які зі мною відбувалися і розумію, чому вони відбувалися саме таким чином. На превелике щастя, я навчився налаштовувати своє життя правильно, бути незалежним і вільним від зовнішніх обставин, зберігаючи самого себе всередині, які б емоції не намагалися мене поглинути і як би інші люди не намагалися вплинути.

У дитинстві я дуже багато мріяв, тому що часто залишався наодинці, граючись прищіпками. Я вибудовував собі цілі світи і вже тоді розумів, що цей світ я буду вивчати - буду багато подорожувати і ніколи не зупинюся на одному місці. Я щасливий, що професія, яку я собі обрав, дозволяє мені торкатися до культур дуже різних країн і людей".

"Але перш за все музика відкривала для мене швидке розуміння тієї чи іншої культури, зокрема американської та європейської. Я дуже часто дивився різні відеокліпи зарубіжних артистів і уявляв себе на сцені. У найсумніші моменти свого дитинства я йшов у світ своїх фантазій і там створював своє майбутнє. Напевно, сам того не усвідомлюючи, проєктував його і притягував".

"Моїх фанаток деколи не може стримати навіть охорона"

"Декілька разів були моменти, коли шанувальниці вибігали на сцену посеред концерту і навіть охороні було складно їм перешкодити. Мене таке ставлення з одного боку розчулює, з іншого - викликає легке нерозуміння. Я дуже добре розумію, що іноді людям властиво створювати у своїй голові певний образ і в нього закохуватися. Бувають моменти, коли цей образ збігається з реальним життям, а буває, що ні. Напевно, в такі моменти і втрачається контроль над самовладанням і зв'язок з реальним світом, після чого люди роблять божевільні речі. Я це все розумію, нікого не засуджую і ніколи не звинувачую".

"У кожної людини хіт звучить по-своєму"

"Мене бентежить саме поняття "хіт". У сучасному світі люди люблять його вживати. Але ми живемо в еру різних смаків і в еру інтернету, де щодня виходять сотні тисяч нових пісень і для кожної людини хіт звучить по-своєму. Щодо мене, то я розповідаю історії, які відбувалися зі мною, ділюся досвідом і переживаннями зі своїми шанувальниками. Також відбувається, коли створюю музику і обрамляють кожну пісню в певне звучання, підбирають звуки, виходячи зі свого внутрішнього стану. І таким чином вимальовується повна картина слів і музики. Вони зливаються воєдино і в своїй голові я точно знаю цей момент, коли пісня завершена. Після безсонних ночей, витраченого часу і сил роботи над піснею, якщо наприкінці цієї роботи ця пісня все ще викликає у мене емоцію, я сміливо можу сказати, що процес завершений".

Фото: прес-служба Макса Барських.

Матерiали по темi
Хореограф Олександр Прохоров: Після "Танців з зірками" дівчата пишуть в соцмережах, напрошуючись на "особистий майстер-клас"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту