Терорист захопив банк у Києві та погрожує підірвати: що відомо на цю мить (оновлено)

Фото: Фейсбук/Антон Геращенко
32-річний чоловік – громадянин Узбекистану. З'явилося його фото з захопленої будівлі.

У понеділок, 3 серпня, о 12 годині до поліції зателефонувала представниця АТ "Універсал Банк" (вул. Богдана Хмельницького, приміщення бізнес-центру "Леонардо") та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років. Він сказав, що у його рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

Як повідомляє у соцмережах заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, працівники банку покинули приміщення, однак керівниця відділення залишилася за власним бажанням.

Трохи пізніше встановили і особу терориста:

"За попередньою інформацією особою, яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану - Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р.н. Судячи з його соціальних мереж, це психічно неврівноважена особа. Ми поки що не знаємо, наскільки серйозні його наміри, та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введено в дію план спеціальної операції "Бумеранг".

Чоловік заявляє, що у його рюкзаку є великий заряд вибухівки, який здетонує, якщо його вб’ють, оскілки до ноги прикріплений трос що прив’язаний до детонатора.

Очевидці та журналісти вказують, що терорист вимагає 40 тисяч гривень й ефірний час на телеканалі. Інформація на цей час є непідтвердженою.

Нині правоохоронці просять змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської.

А ось фото терориста з соцмереж.

Милота.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту