Терпець уривається, як хочеться бути бабусею!

Жінка креативно натякнула доньці, що пора подумати про спадкоємців.

Молода дівчина Ріган Спайер попросила свою матір доглянути за її кімнатними рослинами, доки вона буде у від'їзді. До прохання дівчини мати поставилася з неймовірною відповідальністю і зробила більше.

Усе, що було потрібно для догляду, це просто відкрити жалюзі, щоб рослинам було більше сонця. Але мати на цьому не зупинилася і пішла далі.

Жінка зробила кілька фотографій рослин, що гріються на сонці, і надіслала їх дочці з підписом, як сильно їй подобається бути бабусею.

Потім вона віднесла квіти на майданчик, щоб весело покататися з ними на гірці, потім подивилася з ними фільм і навіть прочитала рослинам історію. Жінка, яка страшенно мріє про онуків, робила з рослинами все те, що зазвичай роблять з маленькими дітьми.

Користувачі Твіттера весело відреагували на вчинок жінки.

Нам усім потрібен хтось такий

Вона намагається натякнути тобі, сестричко

Як дуже прозоро попросити онуків...

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту