Фото: Unsplash

Tesla заборонила своїм співпрацівникам скаржитися на компанію

Концерн заблокував своїм співпрацівникам доступ до соцмережі для скарг на роботодавців Blind.

Ілон Маск неідеальний!

Tesla заборонила своїм співпрацівникам скаржитися на умови роботи у компанії.

Як повідомляє Verdict, керівництво заблокувало доступ працівників до анонімного порталу для скарг Blind, де кожен може висловитися щодо поганих умов роботи у своєму офісі.

Tesla блокує авторизацію працівників через корпоративну пошту, в результаті вони не можуть підтвердити у Blind, що справді працюють у компанії Маска.

Частково це пов'язують з внутрішніми перевірками у компанії. Видання повідомляє, що керівництво раніше розіслало своїм співпрацівникам звернення, в якому "натякає" на неприпустимість витоку комерційної інформації.

Мабуть, прості звернення погано допомагають Tesla утримувати співпрацівників "на повідку". Бо як тоді всі дізналися про заборону на скарги у компанії?

Нагадаємо, що останнього року Tesla зазнає збитків. Тільки у першому кварталі 2019 року компанія втратила 702 мільйони доларів.

Ось де криється смерть демократії - у грошах.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту