"Ну, постривай!" - 50 років: пройди тест і дізнайся маловідомі факти про культовий мультик

Тест від "Йоду" на уважність, зорову пам'ять і знання фактів про популярний та улюблений мальований фільм.

Рівно півстоліття тому, 14 червня 1969 року, вийшов на екрани перший випуск "Ну, постривай!". Причому про серіал тоді не йшлося. А другий випуск вийшов більш, ніж через рік.

Мультфільм режисера В'ячеслава Котьоночкіна став справжнім явищем, "вивіскою" епохи застою, брежнєвських часів, показуючи типовий побут (але без чорнухи) звичайних людей у ігровій формі.

Загалом було випущено 16 серій, що вважаються "класикою". Після смерті Анатолія Папанова, який озвучив Вовка, всі спроби зробити продовження серіалу зазнавали фіаско.

Перевір себе за допомогою тесту від "Йоду": наскільки ти пам'ятаєш сцени із "серіалу" про Вовка та Зайця, і що тобі відомо про приховані факти створення улюбленого мультфільму декількох поколінь глядачів.

Ну, починай!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту