Тест дня. Яке ти пиво

До старту - 21 вересня - Октоберфеста перевірте себе: що ви знаєте про хмільний напій, який посідає 3 місце за популярністю в світі, після води і чаю.

21 вересня на лугу Терези (колись це був справді луг, а зараз - площа в самісінькому центрі Мюнхена) починається одне з найвеселіших свят у світі, знаменитий пивний Октоберфест.

Право пригостити своїм пивом на святі мають тільки 6 суто місцевих, баварських пивоварних брендів. І тільки під час фестивалю і тільки на ньому можна спробувати спеціальне Октоберфестівське/Березневе (Марцен) пиво.

Як можна здогадатися, його варять у березні, а подають у жовтні. Процес дотримується згідно із "Законом про чистоту пива" 1516 року: баварські пивоварні повинні використовувати тільки три інгредієнти: воду, хміль і ячмінь. Про дріжджі в законі - ані слова, бо про їхнє існування в XVI столітті ніхто й не знав. Але закон є закон: варять так і донині. Пиво доволі міцне - до 6%.

Сам же Октоберфест вже давно вийшов за межі Мюнхена і проводиться по всьому світу. Так, справжнього баварського не скрізь спробуєш, але саму атмосферу свята можна влаштувати будь-де, був би настрій. І пиво!

Пройди наш традиційний #тестдня і, залежно від результату, дізнайся: який ти із сортів пива?

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту