Тест на гострий зір: знайди кота на картинах Далі, Пікассо та інших шедеврах

Перевірте себе: як добре ви знаєтесь на мистецтві та... кошенятах? Вам знадобляться знання в живописі, хороша зорова пам'ять і просто пильні очі.

Чи любите ви котів, як любимо їх ми? А живопис? А й те, і інше разом? Наш художник за допомогою графічного редактора сховав на знаменитих картинах видатних художників котиків. Чи зможете знайти їх усіх?

Просто не буде. Наприклад, на картинах Шагала, Матісса і Пікассо присутні ними ж і намальовані коти, але інтегровані з інших малюнків. А на шедеврі Сальвадора Далі шукайте навіть не кота, а справжнього оцелота, який реально жив у видатного дивака-сюрреаліста.

Успіхів!

Валентин Сєров. Дівчинка з персиками, 1887.
Вінсент Ван Гог. Нічна тераса кафе в Арлі, 1888.
Іван Шишкін, Костянтин Савицький. Ранок в сосновому лісі, 1889
Цікаво, що...

...картина "Ранок в сосновому лісі" була написана в співавторстві: ведмеді на ній належать пензлю Костянтина Аполлоновича Савіцького. Придбавши картину, колекціонер Петро Третьяков стер підпис Савицького, бо вважав, що "починаючи від задуму і закінчуючи виконанням, усе каже про манеру живопису, про творчий метод, властивий саме Шишкіну".

В описі галереї за життя художників картина значилася як "Ведмеже сімейство в лісі" із зазначенням авторства тільки Шишкіна.

Ілля Рєпін. Запорожці пишуть листа турецькому султанові, 1880-1891.
  • Величезне (2,03 × 3,58 м) полотно Ілля Юхимович писав упродовж 11 (!) років.
Анрі Матісс. Червона кімната, 1908.
Марк Шагал. Над містом, 1918.
Сальвадор Далі. Лебеді, відображені в слонах, 1937.
Пабло Пікассо. Середземноморський пейзаж, 1952.
Таша Шварц
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту