Тест: Беленюк, Притула, Суркіс та інші - вгадай, в які партії вони вступили

Усі - на party!
Перевірте себе: чи добре ви розумієтеся на нових тенденціях української політики, або ж ви аполітичні, що теж непогано.

Опубліковано партійні списки, за якими підуть на дострокові вибори до Верховної ради України кандидати в депутати. Є серед них низка медійних імен, які здивували. Хтось самим своїм походом у політику, дехто - вибором того чи іншого політичного руху. Хтось своєю появою в списках "з нізвідки". Загалом, цікавого вистачає.

До речі, за результатами дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім.А.Яременко, на цю мить у Парламент проходять 4 партії: "Слуга народу", яку готові підтримати 43,1% респондентів серед тих, хто визначився, і голосуватиме; "Опозиційна платформа - За життя" - 11,7%; "Європейська солідарність" - 9,2%; "Батьківщина" - 9,1% опитаних.

Перевірте свої знання, або проявіть кмітливість, і дізнайтеся: наскільки ви аполітичні (що теж непогано), або ж, навпаки, зациклені на політиці.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Alexandra Pikuza
класс
21 черв 2019 р., 08:49
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту