The Rolling Stones презентували спільну з Джиммі Пейджем пісню, яку записали у 1974 році

Фото: Instagram therollingstones

Нещодавно гурт The Rolling Stones випустив кліп на пісню Criss Cross 1973-го року, яка раніше ніколи не публікувалася. І тут ще одна новинка "з тієї ж опери". Новий хіт групи, який вони записали ще у 1974 році разом з легендарним гітаристом Джиммі Пейджем, - вже у Мережі. Пісню також допоміг записати бас-гітарист Рік Греч з колективу Blind Faith. А Джиммі Пейдж, до речі, стояв у витоків групи Led Zeppelin, пише Salt.

Кіт Річардс зізнався, що пісня була записана на репетиції групи - тоді учасники Led Zeppelin вже йшли зі студії, але Пейдж вирішив залишитися. Разом вони спробували виконати пісню про дівчину на ім'я Скарлетт.

Після створення композиція "Scarlet" так ніколи і не була видана і тут, нарешті, можемо її послухати.

The Rolling Stones підтвердили, що пісня буде включена в збірник Goat's Head Soup. Його вихід заплановано на вересень цього року.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту