The Rolling Stones випустили кліп на пісню Criss Cross 1973-го року, яка раніше ніколи не публікувалася

Скріншот з кліпу Criss Cross
Композиція увійде до перевидання класичного альбому, яке планується у вересні.

Рок-група The Rolling Stones випустила кліп Criss Cross на одну з трьох пісень, которі раніше не видавалися. Вони увійдуть до перевидання її класичного альбому Goats Head Soup 1973 року, пише Афиша Daily.

Перевидання вийде 4 вересня. На пластинках і дисках, крім ремастера оригінального альбому, можна буде почути сім альтернативних і інструментальних реміксів, три нових треки (Criss Cross - один з них) і рідкісний лайв-альбом The Brussels Affair того ж 1973 року.

Група не випускала альбоми з новим матеріалом з 2005 року. Останні 20 років Rolling Stones фокусувалися на гастролях. Їхній тур No Filter минулого року мав успіх, і музиканти планували повторити його цього літа, але через пандемію гастролі довелося відкласти.

Наприкінці квітня The Rolling Stones несподівано вперше за 8 років випустили нову пісню - Living in a Ghost Town.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту