The Sims 4 випускає екологічне доповнення - громадяни очищуватимуть місто від сміття

Фото: ea.com
Якщо все зробити правильно, в місті з'явиться північне сяйво.

5 червня The Sims 4 випустить нове доповнення, яке називається "Екологічне життя". Нова гра буде присвячена довкіллю, раціональному споживанню, очищенню міста від сміття, вторинній переробці та озелененню простору, сказано в описі на ea.com.

Якщо сім захоче поліпшити світ навколо себе, то місто також зміниться на краще. Чим чистіше Евергрін-Харбор, тим більше зелені ви побачите. Ви вирішуєте, чи буде небо затягнене смогом, чи буде настільки чистим, що навіть можна спостерігати північне сяйво. Залишайте купи сміття на вулицях міста або прибирайте його, щоб сіми могли гуляти по зелених доріжках.

Нові удосконалення в режимі будівництва теж орієнтовані на захист навколишнього середовища. Вперше в історії гри ви можете знизити суму рахунку за комунальні послуги, користуючись вітряними турбінами, сонячними панелями і колектором роси.

Уже можна подивитися офіційний трейлер:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту