Тигрів у болоті, воді та фекаліях знайшли в Києві

Зоозахисники намагаються врятувати тварин і доправити їх у розплідник.

Сімох тигрів на покинутій базі Тайгер Клуб (острів Водників, Столичне шосе, Київ) вдалося юристу та захисниці тварин Євгенії Прокопенко, про що вона повідомила в Фейсбуці. Дівчина була шокована умовами, в яких жили тварини - маленькі клітки, навіть не вольєри, в воді та фекаліях.

Воду п'ють ту ж, у якій і живуть. Про те, скільки часу мучаться тигри - залишається тільки здогадуватися. Зоозахисниця звернулася в поліцію і зафіксувала стан тварин. Тепер треба чекати рішення суду про їхнє вилучення - в такому разі тварин можна буде перевезти в розплідник у Києві.

Відомо, що власник не перебуває у Україні і в нього немає можливості доглядати тигрів. Євгенія Прокопенко повідомила, що це дуже відома особа і що ця людина має вийти на зв'язок і віддати нещасних добровільно.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту