TikTok подав до суду на адміністрацію Дональда Трампа через його указ про заборону соцмережі в США

Фото: Unsplash by Kon Karampelas
Позов від китайської компанії Bytedance, яка є власницею TikTok.

Нещодавно ми повідомляли, що китайський сервіс TikTok, а також WeChat планують заборонити у США. Це станеться, якщо за певний термін (сьомого серпня на це давалось 45 днів) бренди не змінять своїх китайських власників - компанії ByteDance та Tencent відповідно. Президент США Дональд Трамп підписав відповідний указ.

Компанія ByteDance, яка є власницею соцмережі коротких відео TikTok, 24 серпня подала до суду на адміністрацію президента США Дональда Трампа. Причиною позову став саме його указ про заборону, пишуть на офіційному сайті TikTok.

Представники сервісу заявили, що американська влада не надала доказів своєї версії про те, що сервіс становить загрозу національній безпеці США через зв'язки з владою Китаю. А ще TikTok повідомили, що влада США проігнорувала будь-які спроби сервісу довести свою благонадійність. Зокрема, не було взято до уваги те, що дані американських користувачів TikTok зберігаються за межами Китаю.

Додамо, що окремий позов проти влади США до суду також подав співробітник TikTok Патрік Райан, пише Reuters. Він вказав, що указ Трампа може позбавити зарплатні півтори тисячі співробітників TikTok, що працюють в США.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту