Фото: Yogas Design/Unsplash

Tinder посилює тривогу й відчуття самотності, - вчені

Додаток приносить психіці людини більше шкоди, ніж користі.

1,5 години - рівно стільки проводить у Tinder середньостатистичний користувач додатка кожен день.

Онлайн-сервіс для знайомств за допомогою "метчів" дозволяє знайти собі потенційну пару на ніч, для стандартної прогулянки-знайомства - або навіть для побудови міцних відносин. За статистикою Bumble, понад 20 тисяч "метчів" закінчилися весіллям.

У чому суть програми? Кожен користувач створює собі профіль, заповнюючи його короткою інформацією про себе й особистими фото. Далі він виставляє "дистанцію", на якій хоче знайти потенційного партнера. На головній стрічці з'являються усі користувачі, які знаходяться в обраному ареалі й теж шукають нових знайомств. Якщо людина подобається - свайпаєш вправо і його "схвалюєш", якщо ні - вліво (ніби дізлайк). 

На перший погляд, звичайний сервіс для знайомств, який дозволяє кожному задовольнити власні потреби - сексуальні або романтичні. Але, як стверджують стенфордські вчені разом з колегами з Університету Нью-Мексико, Tinder не такий вже безневинний, як може здатися на перший погляд. Додаток насправді руйнує самооцінку людей і посилює почуття самотності, передає The Guardian.

Вчені опитали 269 студентів, які користуються додатком. Виявилося, що люди, схильні до самотності, страждали від депресій у тіндері більше, ніж до моменту реєстрації. Одинаки намагалися якомога більше свайпати у надії створити пару хоча б з кимось, після чого швидко прив'язувалися до додатка.

Не все те золото що блищить. Все-таки знайомитися краще у реальному світі ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту