Tinder запускає відеочат

Photo by Yogas Design on Unsplash

У додатку для знайомств Tinder влітку з'явиться функція відеочатів для спілкування користувачів віч-на-віч. Рішення додати відеочати у Tinder прийняли через запит на них від користувачів, пише "Афиша".

У листі керівництва компанії також уточнюється, що з початку пандемії коронавірусу Tinder почали користуватися набагато більше людей, особливо тих, кому близько 30 років - у квітні пару шукали на 27-35% більше людей, ніж у лютому.

Компанія Match Group, що володіє додатком, помітно зросла в період пандемії - її акції злетіли на 64%. У квітні Tinder відкрив для всіх безкоштовний доступ до функції "Закордонний паспорт", яка дозволяє знайомитися з людьми по всьому світу, а не тільки в найближчому радіусі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту