Тисячі дівчат "легкої поведінки" в Німеччині залишились на вулиці

Фото: Unsplash by Rodan Can

Через коронавірус у Європі закрили багато борделів та кордонів. У зв`язку з цим багато іноземних повій у Німеччині залишились без даху над головою, пише "Європейська правда", посилаючись на агенство Reuters.

Відомо, що у Німеччині проституція є легальним бізнесом упродовж майже двох десятиліть. Понад 80% повій зі 100-200 тисяч, які працюють там, - іноземки. Більшість прибули з Болгарії, Румунії, Польщі та України.

"Більшості вдалося повернутися додому. Але інші стали безпритульними. Ми говоримо про 3-4%, які є найвразливішими. Вони приїхали сюди ні з чим, сподіваючись заробити трохи грошей. Зараз вони залишаються у друзів або живуть на вулиці. Залишитись у борделях вдалось небагатьом", - розповіла Зузанне Блайєр Вілп з лобістської групи Асоціації постачальників еротичних та сексуальних послуг у Берліні.

Деякі повії продовжують працювати нелегально на вулиці, щоб заробити. Попит на платний секс зберігається, попри ризик заразитися вірусом.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту