"Титанік" розпиляють вперше в історії

Фото: PublicDomainPictures, Pixabay
З нього дістануть бездротове радіо, з якого був поданий сигнал лиха.

Суд у США дозволив компанії RMS Titanic розкрити обшивку затонулого лайнера "Титанік". Дослідники мають намір, в першу чергу, знайти і дістати з дна бездротовий телеграф фірми Marconi, з якого корабель передавав сигнал лиха. Крім цього, на поверхню можуть бути підняті десятки інших артефактів, повідомляє "Медуза".

Дозвіл на розтин корпусу "Титаніка" отримано вперше. Під час усіх попередніх експедицій дослідники лише оглядали його зовні, а також збирали предмети, що знаходяться поруч з лайнером.

У 2019 набув чинності договір між США і Великою Британією, за яким компанії, що знаходяться в юрисдикції цих країн, мають право вести роботи на місці катастрофи "Титаніка" тільки на підставі спеціальних рішень влади.

Через ураження морськими організмами "Титанік" дуже швидко руйнується. Вчені вважають, що предмети, які представляють історичний інтерес, можна буде дістати з судна лише протягом найближчих 10-15 років.

Матерiали по темi
Правда чи лажа: 5 фільмів про "Титанік" з розгадками таємниць знаменитої катастрофи (відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту