ТНМК - 30 років: гурт показав раритетні фото у своєму новому кліпі

Як змінювалися музиканти, які стали символами українського хіп-хопу

Сьогодні, 14 червня, команда "ТНМК" відзначає свій 30-й день народження.

"Хороший сьогодні день, бо далеких 30 років тому два хлопчика Олександр Сидоренко та Костянтин Жуйков, відкинувши страхи та озброївшись нахабством та гітарою, вперше вирішили разом пограти музички, і як-то воно в них затягнулося та трохи розгорнулося, чим саме і посприяло розвитку нового Всесвіту під назвою ТНМК. І я дуже радий, що сьогодні можу вважати себе частиною цього Всесвіту!"- написав на своїй сторінці один з лідерів гурту Олег "Фагот" Михайлюта.

У 90-ті ці хлопці вчили нас "Зроби мені хіп, зроби мені хоп", у 2000-ні - "запалювали" під "По барабану" та "Та ти шо", а у 2010-ті - втілили свою давню мрію та записали величезну кількість пісень зі "Слобожанським оркестром". Більшість їхніх синглів залишаються актуальними і зараз, а гурт  продовжує записувати нові хіти.

Сьогодні музиканти не просто приймають вітання від друзів, шанувальників та колег, але й зробили всім подарунок. Вони випустили кліп на новий сінгл "Ми смішили Бога". У відео можна побачити величезну кількість раритетних знімків з особистого архіву музикантів - від  дитячих знімків до теперішнього часу. Тож, якщо ви завжди мріяли побачити зірок "ТНМК" гурту "ню" - вмикайте його негайно! :)

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту