Точної дати обміну полоненими між Україною та Росією поки не існує

Фото: wikipedia.org
В СБУ лише припускають, що це станеться не сьогодні.

Незважаючи на численні повідомлення про те, що Україна та Росія розпочали процес обміну полоненими, точної інформації щодо його завершення досі немає. 

Про це УНІАН повідомили у прес-службі СБУ: "Дати немає".

У той же час речниця СБУ Олена Гітлянська зауважила, що вважає, що обмін відбудеться не сьогодні, тобто не 30 серпня. Проте вона уточнила, що це є її особистою думкою, а не фактом, як це подали деякі ЗМІ.

Ще раніше офіційну заяву з цього приводу зробив Офіс президента:

"Процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності. Коли взаємне звільнення утримуваних осіб завершиться, Офіс Президента повідомить про це на офіційних каналах".

Тим часом "Українська правда" з посиланням на російські ЗМІ повідомляє, що український режисер Олег Сенцов, одна з головних фігур обміну, засуджений у Росії за тероризм, все ще перебуває в Бутирському ізоляторі Москви.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту