Толерантний "Марвел": у кіновсесвіті з'явиться супергерой-трансгендер

"Ми хочемо, щоб кожен член нашої глобальної аудиторії бачив себе відображеним на екрані", - заявив голова кіностудії.

У кіновсесвіті Марвел вперше з’явиться супер-герой трансгендер.

На запитання прихильника, чи є якісь плани щодо ЛГБТ-персонажів у фільмів Marvel, "конкретно про T, транс-персонажів", Кевін Файгі - глава студії Marvel - відповів: "Так, абсолютно, так. І дуже скоро. У фільмі, який ми зараз знімаємо".

Крім того, в новому фільмі кіновсесвіту, який вийде цього року – «Вічні», з'явиться перша надлюдина-гей.

«... це лише мала частина того, ким він є», - сказав Файг.

Фільм "Вічні" - про стародавню расу надпотужних істот, які здобули сили завдяки чужим експериментам. Він Виходить на широкі екрани у листопаді 2020 року.

Із зірок у супергероїв цього разу Марвел перетворив: культову Анджеліну Джолі, та акторів «Гри престолів» Річарда Маддена та Кіта Харінгтона, Кумайла Нанджані, Солма Хайека та Брайана Тайрі Генрі.

У «Вічних» також з'явиться глухий супергерой, а в ще одному майбутньому фільмі «Шанг-Чі та Легенда Десяти кілець» представлять першого «азійсько-американського» супергероя.

"Ви дивитесь на успіх капітана Марвела та Чорної Пантери. Ми хочемо, щоб фільми відображали аудиторію, і ми хочемо, щоб кожен член нашої глобальної аудиторії бачив себе відображеним на екрані", - раніше заявив Кевін Фейг.

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту