Том Генкс хоче, аби вакцину від коронавірусу назвали на його честь

Фото: wikimedia.org
Поки він запропонував це жартома, але генскцина - дійсно цікава назва, чи не так? ?

Том Генкс і його дружина Ріта Вілсон стали одними з перших знаменитостей, які перехворіли на коронавірус - тепер зіркова пара робить все можливе, щоби допомогти у боротьбі з пандемією. Так, під час подкасту Національного громадського радіо Wait Wait... Do not Tell Me! Генкс розповів, що він і його дружина пожертвують свою кров для допомоги в розробці вакцини від COVID-19, пише Salt.

Крім того, знаменитий голлівудський актор пожартував, що вакцину можна було б назвати на його честь:

"Ми щойно дізналися, що є носіями антитіл. До нас звернулися по допомогу, але ми і самі відразу запропонували: "Вам не потрібна наша кров? Віддати вам нашу плазму?". І ми дійсно пожертвуємо нашу кров в різні місця, які будуть розробляти те, що мені подобається називати "Генкс-циною".

Актор додав, що зараз він і Ріта почуваються добре. Їм було морально легше хворіти разом, оскільки вони могли піклуватися одне про одного.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту