Топ-10 найсексуальніших книг. Що про "хтиве чтиво" думає психотерапевт

Тут зібрані найвідоміші книги про сексуальність і секс для чоловіків і жінок. Кращі книги про секс покажуть вам різні грані інтимного життя партнерів та становлення їхнього сексуального фундаменту. І бонус - коментар психотерапевтки Анни Крайлюк, яка пояснить, чи є користь у цьому чтиві.

1. "Viva la vagina. Досить замовчувати приховані можливості органу, який не прийнято називати", Еллен Стекен Даль, Ніна Брокманн

Вона розповідає про такі речі, про які багато жінок посоромилися б говорити з подружками або гінекологом. Усе описане допоможе під іншим кутом подивитися на власну сексуальність і жіночність. Як займатися сексом так, щоб це подобалося завжди і скрізь? Де знайти у себе точку G? Як посилити оргазми і збільшити їхню кількість? Також з цієї книги ви дізнаєтеся багато інформації про жіноче здоров'я і як його зберегти, про анатомію жіночого тіла і процесах, які в ньому відбуваються.

2. "Біблія для будуара. Інструкція для сексу без кордонів", Бетані Вернон

Якщо ви готові вийти за рамки традиційного сексу, який триває від сили 10 хвилин, то ця книга точно для вас. Така "біблія сексу" допоможе розкрити внутрішній потенціал, усвідомити те, які бажання ховаються всередині вашої свідомості.

Автор детально говорить про особливості не тільки самого інтимного процесу і яким він може бути, а й пояснює особливості будови чоловічого і жіночого тіла. А ще він розбирає теми про секс-іграшки і техніки  шибарі, температурні перепади, зав'язані очі та про багато іншого. У книзі є багато інформації про анальний секс і різні способи оральних пестощів. Це ідеальне керівництво в світ сексу для новачків і експериментаторів.

3. "Біблія сексу" (оновлене видання), Пол Джоанідіс

Навіть досвідчена і дуже досвідчена людина зможе знайти для себе в цій книзі щось нове. Автор пропонує зануритися в світ сексуальної естетики і побачити зв'язок сексу з усіма сферами життя чоловіків і жінок. У книзі немає будь-яких рамок чи обмежень: усе, про що в ній написано, не вимагає осуду або обожнювання. Секс показаний таким, яким він є, з усіма його особливостями та індивідуальностями. Інтимний зв'язок з колегою, секс під час місячних, мультиоргазм, еротичні ігри в громадських місцях, рольові ігри - вся інформація є в цій книзі.

4. "Чуттєвість і сексуальність. Питання та відповіді", Ліз Бурбо

Проведіть для себе тест, у якому ви дасте чесні відповіді на питання інтимного і сексуального характеру. Ліз Бурбо відверто поділилася своїми думками з цього приводу і пропонує читачеві розібратися детально в своїх почуттях, сексуальних фантазіях і в тому, як найкраще піти від сірих і нудних буднів спільно з партнером. Книга націлена на психологічний аспект сексу, на те, як дитинство та юність формують інтимні уявлення людини. Вміст книги дозволить експериментувати і відкриватися новому і незвіданому.

5. "Сексуальність, любов і гештальт", Бріджит Мартель

Французька психотерапевтка Бріджит Мартель присвятила свою роботу проблемам, які заважають вести здорове сексуальне життя. У книзі йдеться про такі типові проблеми, як передчасне сім'явиверження, відсутність потягу або оргазмів, бажання змінювати і про багато іншого.

Все написано досить простою для розуміння мовою, тому книга стане в нагоді будь-кому. Якщо ви пережили якусь психологічну травму, пов'язану із сексом, або втратили інтерес до сексуального життя, тоді це саме та книга, яка допоможе розібратися в собі.

6. "Як хоче жінка. Майстер-клас з науки сексу", Емілі Нагоскі

Матеріал книги базується на дослідженнях нейробіології та анатомії тіла жінки. Тут розкриваються всі аспекти сексу і сексуальності у представниць жіночої статі. Автор розповідає про те, як багатогранний і заплутаний жіночий мозок, а також які найнеймовірніші речі та дії можуть пробудити в жінці пристрасть і збудження.

7. "Секс у людській любові", Ерік Берн

Ерік Берн - це фахівець з любові та сексології. Його книга - це науковий матеріал, який не тільки трактує певні правила, а й показує реальні приклади з життя багатьох людей. Вміст описує, як батьківське ставлення може вплинути на сексуальний світогляд людини, що вона може переживати, поки проходить етапи дорослішання і дозрівання. Ще автор пояснює, яке значення має слово "секс" для обох статей, про різні типи перверсій, а також про те, яким чином з ними справлятися. Посібник містить влучні поради стосовно налагодження свого інтимного життя, що зробить вас і партнера щасливими.

8. "Інтимна гімнастика для жінок", Катерина Смирнова

Крім спортзалів і фітнесу, кожній дівчині необхідно займатися своїм інтимним здоров'ям і прокачуванням м'язи таза. Про найкорисніші подробиці та інструкції, як налагодити своє сексуальне життя, розповідає зміст книги Катерини Смирнової. Якими вправами варто займатися жінці до і після пологів, якщо вона хоче привести в тонус стінки піхви? Як за допомогою тренувань навчитися доставляти собі і чоловікові найвище задоволення? У книзі є коротка теорія і докладні описи вправ з картинками для найбільшого розуміння.

9. "Yes! Секрети кохання для двох", Мантек Чіа, Дуглас Абрамс, Рейчел Абрамс

Чи знали ви, що чоловік іноді не отримує оргазми при еякуляції та що дівчата іноді кінчають лишень від одних пестощів грудей? У книзі описані найпотаємніші стосунки між чоловіком і жінкою, а також є все про статеве здоров'я людини і про те, як воно впливає на сексуальне життя.

10. "Секс. Від нейробіології лібідо до віртуального порно", Дарина Варламова і Олена Фоер

Журналістки з'єднали й описали секс і культуру як нерозривні поняття. Їхня книга - це спосіб донести до людей те, як їхній природний інстинкт похоті та розмноження існує з культурними традиціями і табу. Автори пояснюють незрозумілі на перший погляд сексуальні відхилення, а також те, як сформувалася сучасна індустрія сексу. Це цілий науковий посібник для тих, хто мало обізнаний в інтимному плані.

Щодо важливості читати літературу про секс

Психотерапевтка Анна Крайлюк, експерт нашої рубрики #незафройдом:

- Тема сексуальності досі залишається табуйованую. На жаль, про секс рідко говорять у парі, майже зовсім не говорять з дітьми. Все, що табуйовано, часто є непізнаним і тому не зовсім розвиненим. Книги про секс та сексуальність є важливим джерелом, яке може легалізувати цю тему в нашому суспільстві. Книги є першим кроком, який дозволить відкрити сексуальну сферу для людини, а також дасть їй поштовх розвивати власну сексуальність. Це важливо для отримання задоволення від сексуального життя. 

Книги про сексуальність можуть дати відповіді на багато контроверсійних питань, дозволять зрозуміти, що з нами все в порядку, та навіть дадуть поштовх пропрацювати якісь емоційні затиски  - наприклад, почуття сорому та страху. Також у подібній літературі часто пропонують різні методики для розвитку власної чутливості, а отже, здатності переживати оргазми. А це  сильно підвищує якість стосунків у парі. 

Анна Крайлюк.
Матерiали по темi
"Психоаналіз" масової ізоляції: Порівнювати спілкування онлайн та офлайн - це все одно, що порівнювати секс і мастурбацію
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту