Топ-5 форс-мажорів "Жіночого Кварталу": учасниці проекту склали веселий рейтинг

Ви, напевно, чули, що найкращий експромт - запланований. Так ось, це - правда 😊. Прикро тільки те, що все прорахувати і до всього підготуватися - ніколи не вдається. Тому-то і є такий вислів як форс-мажор, тобто непередбачені обставини. І на сцені "Жіночого Кварталу" без них не буває.

Як дівчата викручуються зі складних ситуацій під час концертів, ми і поговоримо. Тим більше, що зараз триває робота над новим сезоном їхнього шоу, і деякі форс-мажори вони привезли якраз з останніх гастролей.

Форс-мажор №5: з'їли реквізит

Ну і  побешкетували Віра Кекелія і Ольга Жуковцова, коли "Жіночий Квартал" виступав на одеському Морвокзалі.

- Ми грали на відкритому майданчику - сонце, море, бриз. На апетит діє чудово, особливо при нашому графіку, - розповідає Віра. - Пам'ятаю, як під час концерту я стояла за кулісами і побачила стіл з їжею. "Боже мій, - думаю. - Які вишукані солодощі: тістечка, макаруни. Зараз виступлю, і у мене буде перерва в 20 хвилин, обов'язково все спробую". 

Відіграла, повертаюся за лаштунки. Кругом темрява, а я прямо до столу. Ледь з Олею Жуковцовой не зіштовхнулася. Вона повз проходила. І тут вона теж помічає їжу та каже: "Верунчик, що це таке?" "Тістечка нам поставили. Давай пробувати", - відповідаю. "Я взагалі-то солодке не люблю, - каже Оля, - Але це та-а-ак апетитно виглядає".

І ось ми в напівтемряві наминаємо тістечка. Насолоджуємося. Як раптом до нас підходить реквізитор і обурено:

"Дівчата, а що це ви робите? Ви в курсі, що їсте реквізит для номера Наталії Могилевської".
😮😮😮

Ми мало не впали від незручності. Обидві в шоколаді, що робити - не знаємо. "Прикрийте нас, будь ласка", - говоримо. Звичайно ж, увімкнули акторські прийомчики: голос жалісливий, очі на мокрому місці.

Слава богу, у реквізиторів були запасні смаколики. Ніхто нічого не помітив, а я і Оля вдали, що нічого не сталося.

Але ж я ще коли поглядала на той стіл, думала: "Ось це у дівчат сила волі! Ніхто не підійшов і не доторкнувся". А вони, виявляється, знали, що це для Могилевської.

Форс-мажор №4: жарт утік

Під час одного з останніх концертів в Одесі Тетяна Песик грала номер про подружню зраду. Все складалося чудово до тих пір, поки її партнер не став підозріло тягнути "м-м-м" і говорити не за сценарієм: "Як ти могла, м-м-м".

- Уже й глядачі зрозуміли, що актор або слова забув, що щось трапилося, - згадує Тетяна. - Ситуацію врятували дівчата. Вони максимально близько підійшли до сцени і з-за лаштунків почали підказувати слова.

У театрі суфлер по центру сцени знаходиться, а у нас - за кулісамі.
😊😊😊

Номер ми дограли -  і тепер, коли стрес минув, згадуємо цю історію з посмішкою.

Форс-мажор №3: головне - це спокій

Однак найсмішніший випадок стався з Тетяною Песик на сцені "Жіночого Кварталу", коли вона виступала в дуеті з Оленою Кравець.

- Я грала Катю Осадчу, а вона - Олега Винника. В один прекрасний момент у Олени Кравець злетіла перука. І все це на сцені, під час зйомки. Зал вибухнув реготом. Всім весело, але тільки не мені. Я у цьому плані непробивна - сиджу серйозна. В образі. Та й взагалі, що робити? А Олена надягає парик і каже: "Опа, я повернувся!". Зал вибухнув оплесками.

Ну що сказати - профі!
🤩🤩🤩

Форс-мажор №2: буває і таке

Буває, показуєш дуже веселий номер, зал сприймає його на "ура", але тут втручаються зовнішні фактори. Так сталося під час концерту в Туреччині, де "Жіночий Квартал виступав на відкритому майданчику.

 - Настя Оруджова грала наречену. Я і Катя Нікітіна були її подружками, - розповідає Ольга Жуковцова. - За сценарієм, ми запрошуємо на дівич-вечір стриптизера, якого грає Женя Кошовий. І все б нічого, але він виявляється колишнім чоловіком нареченої. Спершу вони танцюють з зав'язаними очима, потім - влаштовують розбірки. Настя вимовляє свою улюблений жарт в номері. І тут ми чуємо не глядацький сміх, а якийсь сторонній звук: "Бах-бах-бах". Опускаю погляд в зал і розумію: всі вони відвернулися від сцени. Повертаю голову і краєм ока бачу феєрверк.

Це тривало всього кілька секунд, але навіть я дозволила собі побути не актрисою, а звичайною людиною, і трішечки подивитися салют.
😏😏😏

Форс-мажор №1: Ні, всього лише ситуація!

Цієї осені шоу відзначає рік в ефірі. З одного боку, це - досить багато, а з іншого -  проект ще зовсім юний. На концертах "Жіночого Кварталу" часто виступають відомі люди. Дівчата розігрують із зірками репризи, глядачі сміються і аплодують, не помічаючи, наскільки сильно актриси хвилюються.  Якось Марта Адамчук виступала з Дмитром Шуровим. У них вийшов чудовий номер - "Урок музики". Але мало хто знає, що він міг стати останнім у гумористичній кар'єрі дівчини 😊

У той час Pianoboy брав участь в проекті "Х-фактор" і готувався до сольного концерту. Через завантаженість співак не міг приїхати до дівчат на репетиції. Лише раз йому вдалося вирватися і потренувати репліки з Мартою, друга репетиція відбулася лише за кілька годин до виходу на сцену.

-  Стою я за кулісами і думаю: "Все! Ось зараз відіграю номер, і йду з" Кварталу ". Це не моє. Яка з мене актриса, якщо я переживаю через кожне слово". Ще й Таня Песик підлила масла у вогонь. За сценарієм, вона починала номер з Шуровим - представляла його публіці, викликала мене. І перед тим, як вийти на сцену, Таня каже: "Марта, ти тут господиня. До нас прийшов гість. Номер буде триматися на тобі". Вона хотіла мене підбадьорити, але я ще більше рознервувалася. Не знаю, чим би це закінчилося, якби я не сказала собі: "Стоп! Ти що слабачка? Тобі зараз дають шанс. Ти сама хотіла спробувати себе в ролі актриси, а тепер збираєшся здутися?"  

Номер в результаті був відмінний. Коли я повернулася за лаштунки, Олена Зеленська підійшла і сказала, що я - актриса. Для мене ці слова важливі, оскільки я прийшла на проект як співачка, але всього за кілька місяців змогла успішно себе проявити в зовсім іншому, новому для мене, амплуа. 

За ці можливості і школу ми і любимо "Жіночий Квартал".
🥰🥰🥰

Фото надано "Кварталом 95"

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту