"Товстий - на ворота!" Тест: чи знаєш ти правила дворового футболу

Чим футбол "з дитинства" відрізняється від матчів майстрів Ліги чемпіонів - перевір себе на знання правил дворового футболу за допомогою нашого тесту дня.

10 грудня - Всесвітній день футболу. Цю дату рекомендує для всіх закоханих у гру фанатів, як святкову, ООН. Чому в таку нефутбольну пору року? Це відсилання до далекого 1863 року, коли саме в грудні в Англії були ухвалені перші в історії офіційні правила футболу. Які, до речі, відтоді зазнали лише незначних змін, а основні принципи - все ті ж, що й півтора століття тому.

Втім, футбол такий демократичний, що кожен може вибрати собі правило до душі. Наприклад, от уже кілька поколінь хлопчаків у дворах грають трохи інакше, ніж зірки на стадіонах. Тут свої правила. А як добре їх знаєш/пам'ятаєш ти?

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту