Трамп підписав указ про призупинення імміграції до США - в країні зростає безробіття

Фото: coastguard.dodlive.mil
Штати запевняють, що це - тимчасовий захід через кризу, спричинену COVID-19.

Дональд Трамп підписав указ про призупинення імміграції до США. Відповідне рішення було опубліковане в офіційному Twitter Білого дому.

"Це гарантує, що безробітні американці будуть першими в черзі на робочі місця під час відновлення нашої економіки, і також збереже наші медичні ресурси для американських пацієнтів", - сказано в заяві.

У той же час Штати переконують, що це - тимчасовий захід, який поки запроваджується на 60 днів, щоби країна могла вийти з кризи, викликаної пандемією COVID-19. Адміністрація в цей час буде стежити за ринком праці, аби за необхідності внести зміни або доповнення до указу.

На практиці це означає, що США припиняє видавати грін-карти - імміграційні візи, які зазвичай може отримати кожен охочий переїхати до США, завдяки державній лотереї.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту